Як організовано дитячий відпочинок в таборі Disfrutar Camp?

0
Team

Як організовано дитячий відпочинок в таборі Disfrutar Camp?

Якщо ви хочете, щоб ваша дитина чудово відпочила у дитячому таборі в сонячній Іспанії – обирайте Disfrutar Camp. Табір забезпечує не просто відпочинок чи оздоровлення, дитина має можливість отримати по справжньому неймовірні враження. Табір розташований на базі одного з крупніших парків розваг Європи – Port Aventura World. Парк працює протягом усього року, тому організувати відпочинок дитини ви можете будь-якої пори року.

 

Поїздка відбувається організованою групою, трансфер автобусом з України до Польщі, далі літаком до Іспанії. Для зручності дітей не веземо автобусами до Іспанії, оскільки це надто довгота некомфортно, хоча економе бюджет.

 

Мешкають діти в зручних 3-4 місних номерах. Табір піклується про дітей згідно принципу “все включено”. Тут ваша дитина матиме повноцінне та різноманітне 3-разове харчування, у тому числі за швецькою лінією.

 

 

Ми вважаємо, що відпочинок  в таборі не повинен обтяжувати дитину навчанням, і не варто підмінити поняття відпочинку перебуванням в класах з вчителями. Тому Disfrutar Camp не організовує мовні курси, як це полюбляють батьки. Зрозумійте, що за 3-5 уроків ніякої мови не вивчити. В нас дитина відпочиватиме та насолоджуватиметься в атмосфері безтурботних веселощів.

 

Табір має можливість використовувати інфраструктуру одного з найвизначніших парків атракціонів в Європі, тому програма відпочинку яскрава та насичена подіями. Ми дбаємо про те, щоб табір сприймався як райське місце для дітей, і прагнемо, щоб кожна хвилина перебування в таборі була незабутньою.

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X