Обери парк розваг

Загальна інформація

Port Aventura

Один з 3 самих популярних Парків Європи на рівні з Діснейлендом. Площадь 112 га, 53 атракціони з яких 5 водних. Поділено на шість тематичних зон, кожна з яких представляє одну з історичних цивілізацій, достовірно відтворюючи характерні для кожної культури риси.

Зони парку

6 тематичних зон

Кожна зона повністю занурює у культуру, історію та традиції. В кожній зоні свої атракціони з певними назвами, магазини, шоу, оформлення, ресторани та музика.

Найкрутіші атракціони

Shambhala

Найвища гірка в Європі 76 метрів

Атракціон представляє 5 camelbacks (підйомів під час пробігу), найменший з яких має еквівалентну висоту 7-поверховому будинку. На кожному з цих camelbacks пасажири відчувають ефект, відомий як air time, втрачаючи контакт з сидінням. Це схоже на різкі перепади рівня на дорозі, але набагато інтенсивніші.

Dragon Khan

110 км. год.

Це дуже популярний атракціон, розташований біля Шамбали, має дуже багато елементів. Однак його головна відмінність – це швидкість 110 км.год. та 8 петель які ви зробите за 69 секунд. 

Furius Baco

Шалені бочки 0-135 км.год. за 3 сек.

Популярний, крутий та швидкій атракціон який перший зустрічає при вході парк. Пролітаємо над озером, робимо повну спіраль та шалене пришвидшення на старті. 

Huracan Condor

Вільне падіння заввишки більше 100 метрів

Коли ви приїдете до району Мексики Порт-Авентури, ви побачите високу вежу заввишки понад 100 метрів, що робить Хуракана Кондора найвражаючою поїздкою в парку.

Загальна інформація

Ferrari Land

Відчуйте адреналін Формули-1

Унікальний у Європі тематичний парк, де ви можете насолодитись захоплюючим досвідом та відкрити для себе всі секрети легендарного італійського бренду та його творця Енцо Феррарі в справжньому музеї.

Приготуйтеся насолодитися вражаючими технологіями та інноваціями 16 атракціонів від одного з найшвидших в світі до технології доповненої реальності. 

Що цікавого?

Поєднання розваг та історії, технологій та дизайну.

Найкрутіші атракціони

Red Force

0 - 180 км.г. за 5 секунд

Випробуйте весь спектр відчуттів F1 у захоплюючій поїздці 880-метровим маршрутом, прискорюючись до 180 км/год всього за 5 секунд і досягаючи максимальної висоти 112 метрів.

Flying Dreams

Мандрівка по всьому світу в доповненої реальності разом з Ferrari

Це важко передати, але ви заглиблюєтесь в доповнену реальність та мандруєте по всьому світу разом з історією Ferrari. Уявіть великий кінотеатр, в якому ви не просто сидите в кріслі, а летите разом з літаком, чи їдете з машиною, це треба відчути.

Thrill Towers

55 метрів вільного падіння

Цікавий та дуже популярний атракціон. Ці вежі ви бачити далеко від парку, та коли черга доходе саме до тебе, не будемо вигадувати буває страшно)

Загальна інформація

Аквапарк Caribe Aquatic

Великий тематичний аквапарк з різноманіттям атракціонів, басейнів, критою зоною та зеленню.

Що цікавого?

Є багато гірок від невеликих до дуже крутих, але звісно все по європейські безпечно. Є велика крита зона де можна сховатись від сонця, постріляти з потужних водних пушок та просто відпочити. Багато дерев, пальм, екзотичних рослин.

Найкрутіші атракціони

King Khajuna

30 метрів за 2 секунди

Це найвища водна гірка Європи, для тих хто полюбляє швидкість.

Ciclón Tropical

100 метрів пригод

Цікава та достатньо швидкісна гірка з каскадними перепадами.

Rapid Race

Ти будеш першим, хто дійде до фінішу? Хоробра гірка Rapid Race, де ви змагаєтесь на 1 з 6 спусків на спеціально спроектованих швидкісних килимках.

Море

Море задоволення...

Море це завжди задоволення. Дитячій табір в Іспанії Disfrutar Camp як раз про це. Звісно діти відвідають море, покупаються і круто проведуть час. Балеарське море, яке омиває східне узбережжя Іспанії має багато переваг:

Морські розваги

Звісно це не просто купання в морі, ми маємо сапи, мʼячі, пляжний футбол, літаючи тарілки – фрісбі, водні пістолети та багато іншого.

Безпека на воді

Safety First - безпека перш за все

Шоу програми