Найкращі країни для дитячого відпочинку в 2023-2024 рр.

0
Nursery

Найкращі країни для дитячого відпочинку в 2023-2024 рр.

У 2023 році найпопулярнішими напрямками для відпочинку дітей за кордоном є країни Європи. Якщо батьки надають перевагу ближчим місцям – то варто відправляти дитину до Польщі, Чехії чи Болгарії.

 

Болгарія пропонує великий вибір дитячих таборів для оздоровлення та відпочинку дітей з прийнятними цінамиДля ваших діток працюють аніматори, дискотеки, караоке, гуртки за інтересами, інтелектуальні, мовні та спортивні програми. Прекрасна природа, чисте тепле море, багато сонця, сучасні аквапарки, мальовничі пейзажі, розвинена інфраструктура, надійна безпека, комфорт та бездоганна якість обслуговування забезпечать вашим дітям незабутні враження.

Літні дитячі табори в Чехії працюють 60 днів – саме стільки тривають канікули. Великою популярністю користуються табори, де діти з закордону мають можливість , перебуваючи в тісному спілкуванні з носіями мови, засвоювати чеську, німецьку, французьку, іспанську, англійську мови. Насичені програми передбачають проведення різних квестів, спортивних змагань, екскурсій, туристичних походів по визначних  та мальовничих місцях, проведення фестивалів.

Вартість путівки включає оплату занять по вивченню мови, проживання та харчування, екскурсії в столицю та інші міста, пікніки, відвідування музеїв, трансфер, вартість чеської SIM-карти.

 

Словаччина приймає дітей з України в прекрасно обладнаних літніх та осінніх таборах, що знаходяться в чудових місцевостях. 

 

Польща гостинно приймає українських дітей  на літніх канікулах, надаючи більш ніж 50 пропозицій  в дитячих таборах у Варшаві, Познані, Вроцлаві, Кракові, Катовіце. Країна з багатою історією, середньовічною архітектурою, чудовими гірськими краєвидами в Татрах, морським узбережжям Балтійського моря повною мірою використовує прекрасні можливості для рекреації. Тут оздоровлюють навіть дітей з особливими потребами. 

Але окремо стоїть Іспанія з можливістю відпочинку дитини повний рік. На осінні канікули можна ще покупатись у морі, та круто відпочити без жари, але з прекрасною погодою. Іспанія це завжди сонце, привітні люди та багато розваг. Дитячій табір в Іспанії Disfrutar Camp чекає ваших дітей для неімовірних розваг в парках Port Aventura World.

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X