Найближчі зміни

Серпень 2023

18.08.23 - 24.08.23
1299
3 парки розваг
Трансфер
Проживання
Харчування
Страховка

Жовтень 2023

23.10.23 - 28.10.23
999
2 парки розваг
Трансфер
Проживання
Харчування
Страховка

Грудень 2023

29.12.23 - 03.01.24
1599
2 парки розваг
Трансфер
Проживання
Харчування
Страховка

Березень 2024

25.03.24 - 30.03.24
1099
2 парки
Трансфер
Проживання
Харчування
Страховка

Трансфер

Автобус Київ-Варшава

Зазвичай виїжджаємо після обіду, та вранці вже в аеропорту

Літак Варшава-Барселона

3 годинки та ми в Барселоні

Трансфер до парків

В дорозі 1 годинку та ми на місці

Насолода відпочинком

Наш відпочинок починається

Популярні питання

Як організовано трансфер до парків розваг?

З України до Варшави їдемо на великому автобусі десь 15 годин, далі сідаємо на літак та через 3 години ми в Барселоні, а потім ще годинка на автобусі і ми на місці.

Які переваги літака?

Автобус до Варшави - 15 годин, а ось з Варшави до Барселони ще десь 35, це зовсім не легко.Дитина потім може тільки день відходити від дороги. Тому літак це звісно дорожче, але швидше, безпечніше, та крутіше.

Які перевізники?

Автобуси з України це практично завжди європейська компанія FLIX BUS. Літаємо на Ryanair, а по Іспанії це Moventis чи Torres.

Чи можливо відправлення з інших міст?

Так, звичайно. Ми можемо з вами домовитись щодо посадки дитини по маршруту автобуса на території України, Польші чи зустрітися безпосередньо в Іспанії. Звісно ціна змінюється, будь ласка, звертайтесь, все розповімо та порахуємо.

Скільки коштує трансфер?

Повністю весь трансфер входе у вартість відпочинку. окремо нічого не треба доплачувати.

Як діти переносять трансфер?

Наша головна відмінність - це максимальна зручність щодо переїзду дітей. Тому ми не підтримуємо тривалі автобусні переїзди, та робимо все щоб швидше доїхати до парків розваг. Що Україна що Польша, це великі прямі траси, де випадки поганого почуття поодинокі. На літаку нам також тільки 3 години, тому зазвичай всі переносять нормально.

В яких парках розваг ми зупиняємось?

Зараз це 3 парки - Port Aventura, Ferrari Land та аквапарк Caribe Aquatic. В літний час це всі три парки в інші заїзди це 2 парки (без аквапарку).

Що цікавого в парках для дитини?

Port Aventura входе в топ 3 кращих парків розваг Європи. Тут є все від найкрутіших атракціонів до видовищних шоу, від тематичних магазинів до відпочинку в різних зонах парку. Якщо дитина полюбляє атракціони, тут є найвищі та найшвидші в Європі, є водні атракціони та загалом територія розміром 120 гектарів тільки 1 парку.

Наскільки це безпечно?

Безпека головний наш пріоритет. Стосовно парку розваг, можете не перейматися, атракціони щорічно проходять повну перевірку згідно регламенту, щоденно багато персоналу забезпечує безпеку роботи всього парку.

Діти самостійно гуляють по парках?

Звісно ні. Ми завжди супроводжуємо дітей, організовуємо всі відвідування атракціонів, та завжди поряд. Наприклад, частина співробітників стоїть в черзі з дітьми, інша зустрічає після атракціонів ітд.

Які є обмеження по росту?

140 см. та більше дитина може відвідувати всі атракціони. Від 130 см. можна практично на всіх окрім 4 самих крутих. Там де необхідно супровід дитини, то звісно ми їдемо разом з дитиною.

Скільки загалом розваг в парках?

На 3 парка, це більше 85 різноманітних атракціонів та більше 20 шоу програм. Але не забувайте про море) Уявіть що просто обійти парк Port Aventura та проїхатись на кожному атракціоні та подивиться кожне шоу не вистачить 2 днів. І це тільки 1 парк.

Як організовано проживання?

Номери 3-4 місні зі усіма зручностями. Дівчата окремо, хлопці окремо. Велика територія з басейном, пальмами та тропічними рослинами.

Як часто прибирання в кімнатах?

Щоденно, зміна постільної білизни раз на 2 дні. Повне забезпечення рушниками, шампунями, гелями, милом.

Який розпорядок дня?

Завтрак 9:00 Відвідування парків розваг 10:00-14:00 Обід 14:00-15:00 Повертаємось в парки 15:00-19:00 Вечеря 19:00-20:00 Вільний час, басейни, тусовки до 22:00. Море буває як ранкове 10:00 та і в вечорі 17:00.

Як організовано харчування?

3 разове, шведська лінія всі 3 рази. Більше 100 блюд, фрукти, десерти, салати, все є.

Як здійснюється контроль їжі?

Це не просто столова, це ресторани в яких організовано харчування для всіх гостей готелів. Тому якість харчування регулюється дуже сильно, та в нас не було жодного нарікання.

Якщо в дитини є алергія на певні продукти?

Вам необхідно про це повідомити, ми прослідкуємо за раціоном дитини. Також дитина повинна знати про алергію та вживати дії щодо її попередження.

Яка кількість супроводжуючих?

Мінімум 1 людина на 10 дітей, якщо це трансфер. На місцях розваг 2-3 людини на 10 дітей.

Як не загубитись?

По-перше ми уважно слідкуємо за дітьми в парках розваг. По-друге в нас є спеціальні браслети-трекери на всякий випадок. По-третє фірмові футболки які виділяють дітей з натовпу.

Правила безпеки

Кожного ранку повторюємо основні правили безпеки на відпочинку.

Здоров'я дітей

Скрінінг температури двічі на день, іспанська страховка, лікар 24/7, україномовний лікар та клініки поруч.

Безпека від сонця

В дитини завжди є вода на спеціальній сумці-поясі де також зручно тримати телефон у водонепроникному кармані. Видаємо фірмові футболки UPF50+ та кепки. Завжди є якісні сонцезахисні креми.

Екстрена кнопка

В кожному номері є екстрена кнопка виклику персоналу 24/7.

Need More Details? Save Time by Contact Us., We Can Help You.

Call Us On : 00 123 456 789

Mail Us : admin@domain.com

X