Шоу Bang Bang West

Чи зможуть лиходії проникнути в сейф і піти зі здобиччю?

PortAventura Park представляє захоплююче, ритмічне, насичене дією, веселе шоу, щоб здивувати всю родину. Навіть не усвідомлюючи, ви поринете в Далекий Захід. Справжні солдати у божевільному форті, старі дерев’яні конструкції, пил, кулі, польові отвори, гармати.

Максимальна дія в самому серці Далекого Заходу європейського тематичного парку з шоу, яке слідує справжнім традиціям фільмів Дикого Заходу… не виходячи з PortAventura Park! Ви будете вражені оглядовим постом поруч із фермерським будинком, водяним млином і навіть туалетом… і все це стане джерелом багатьох сюрпризів для глядачів веселого шоу PortAventura Park Bang Bang West.

Все починається у чудовий день у банку Penitence. Сержант Вільям Каллаган чекає на прекрасну Доллі, яка несе велику суму грошей для депозиту в банку. Чи може він зберегти всі гроші лише з невеликою військовою частиною? Сподіваюся, Коллінз, зла та знаменита група братів-лиходіїв, не з’явиться і не спробує взяти видобуток. Незграбні, але доброзичливі солдати зроблять все можливе, щоб захистити банк від будь-яких невдач.

X