Шоу Екзотичних птахів

Папуги та інші екзотичні птахи з різних континентів світу.

Вчіться, насолоджуйтесь і діліться цим чудовим шоу! Сядьте перед сценою Макаману і познайомтесь з великою кількістю екзотичних птахів із найрізноманітніших країн у цьому розважальному та яскравому шоу, яке підкорить всю аудиторію. Шоу, яке навчить вас усьому, що вам потрібно знати про походження птахів, їх звички та середовище проживання. 

У цьому знаменитому освітньому шоу ви можете бути дуже близько до цих чудових птахів і дізнатися про них все. Наш ведучий та його помічники покажуть вам усіх птахів PortAventura World та розкажуть вам цікаві факти про кожну з них, такі як їх місце походження, природне середовище, тривалість життя та багато іншого!

Він ідеально підходить для дітей, тому що у них буде можливість побачити різні види поблизу та спостерігати за ними у польоті прям біля вас, подивиться як вони вміють грати, говорити, знають багато команд ітд.

Шоу було уперше виконано у 1995 році з відкриттям PortAventura Park. Це наше найтриваліше шоу, яке продовжує залишатися одним із найпопулярніших завдяки таланту його ведучого та адаптаціям, які воно зазнало з часом. Не пропустіть це веселе та оригінальне освітнє шоу.

X