Tadeo Jones

Приготуйтеся до пригод із безстрашним Тадео Джонсом та його вірними помічниками!

Ось шоу, на яке ви так довго чекали. Безстрашний Тадео Джонс прибув до La Cantina в PortAventura Park зі своїми найближчими приятелями: мамою, його собакою Джеффом, Джеком Рекхемом, Сарою Лавроф та її помічницею Тіффані Мейз.

Дитяча ікона тепер ближче, ніж будь-коли! Познайомтеся з Тадео Джонсом і приєднуйтесь до нього у пригоді, яка обов’язково триматиме вас у курсі.

Сердитий Джек має в лапах пергамент, який приховує неймовірну таємницю: фактичне розташування намиста короля Мідаса. Намагаючись зупинити крадіжку, Сара викрадена, і Тадео Джонс та інші його друзі повинні врятувати її у супроводі ексклюзивної музики та танців. До зірок приєднається група танцюристів, які порадують глядачів, а також безліч спецефектів.

Приходьте та насолоджуйтесь шоу, заснованим на “Tad, the Lost Explorer” та “Tad the Lost Explorer and the Secret of King Midas”, двох найбільших касових хітах Іспанії для анімаційних фільмів.

І якщо ви хочете ще більше адреналіну, вирушайте в мексиканську пригоду в El Templo del Fuego або здійсніть подорож на Дикий Захід з Bang Bang West, в районі Далекого Заходу!

X