Планування відпочинку дитини за кордоном в таборі

0
Nursery

Планування відпочинку дитини за кордоном

Відправляючи дитину на відпочинок за кордон в складі організованої групи, батькам насамперед необхідно зібрати дозвільні документи, вирішити всі питання з організатором, та звісно обговорити з дитиною. Дізнайтесь про криміногенну та епідеміологічну обстановку в країні виїзду.

Що потрібно покласти у валізу?

 

 

1.Звичайно, одяг. Крім зручного і немаркого буденного одягу – джинсів, шорт, футболок, майок, шкарпеток,.  Подбайте про зміну  на випадок забруднення якогось предмету одягу. Обов’язково покладіть плавки, купальник, спортивний костюм, піжаму.

 

2. Взуття краще брати не нове, а таке, яке не спричиняє появу натертостей, в якому вашій дитині буде комфортно. Для спортивних занять – легке спортивне взуття, для пляжу – зручне та відкрите.

 

3. Особиста гігієна. В дитячому таборі (за деякими виключеннями) вашу дитину зазвичай не забезпечують рушниками, тапками, мийними засобами, зубною щіткою та пастою, як це прийнято в готелях “все включено”. Подбайте про зазначені речі і косметичні креми та спреї від сонячних опіків, а дівчаткам з довгим волоссям не зайвим виявиться фен. Але в нашому таборі Disfrutar Camp це все є.

 

4. Певна сума готівкою у валюті країни перебування потрібна навіть в тому випадку, якщо повністю оплачене харчування, всілякі заплановані заходи та екскурсії – на додаткові непередбачені витрати, перекуси, сувеніри. З організаторами можна обумовити зберігання кишенькових грошей у сейфі адміністрації.

 

5. Дрібнички на кшталт блокнота, ручки, олівця, мобільного телефона та зарядних пристроїв. 

 

6. Обов’язкові документи, квиток на літак. По прибуттю їх забирає на зберігання адміністрація табору.

І не накладайте до валізи надто багато  речей – адже її буде нести ваша дитина.

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X