Що треба знати перед відправкою дитини в дитячий табір за кордоном?

0
Kindergarten

Що треба знати перед відправкою дитини в дитячий табір за кордоном?

Перш за все, вам необхідно буде оформити документи для проїзду. Це паспорт чи свідоцтво про народження, медична довідка, а також дозвіл від батьків. Окрім цього, дитині потрібна буде медична страховка, яка включена у вартість.

 

В країнах Європи є велика кількість різноманітних дитячих таборів. Їх можна умовно розділити на кілька груп – мовні табори, розвиваючі та розважальні. На даний час організаторів дитячого відпочинку в мовних таборах за кордоном дуже багато, і пропоновані ними програми різноманітні, наприклад. це можу бути поєднання навчання та спорту, навчання та екскурсій, або інтенсивного навчання.

Перед купівлею обов’язково треба з’ясувати, що входить до її вартості, які умови перебування, тривалість, ліміт місць, які заходи включено до програми. Варто також дізнатися, яке меню пропонується дітям, хоча зазвичай харчування дітей правильне.

 

Який з видів таборів обрати – залежить від того, яку мету ви ставите – щоб дитина опановувала іноземну мову, чи отримала можливість розслабитися після року навчання в школі та мала повноцінний відпочинок, яскраві враження. Зрозуміло, що у першому випадку батьків цікавитиме рівень викладання, у другому – які розважальні заходи пропонує табір.

 

Бувають табори денні та цілодобові, тобто перші підходять тим сім’ям, які планують сімейний відпочинок в Європі, оскільки дитину треба привозити до табору на день та ввечері забирати.

 

Розташування табору та клімат країни прибуття також має значення. Якщо планується відпочинок на морі – треба подбати про відповідний одяг, засоби захисту від сонця.

 

Щоб відпочинок в дитячому таборі за кордоном став для дитини приємною та незабутньою пригодою – відповідально підходьте до вибору. Ми в Disfrutar Camp, готові відповісти на всі ваші питання.

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X